GSG GROUP ZMĚNILA NÁZEV NA CPI PROPERTY GROUP A OZNÁMILA ZISK 112 MILIONŮ EUR

2. 9. 2014

Realitní skupina GSG Group změnila název společnosti na CPI Property Group. Rozhodla o tom mimořádná valná hromada. Skupina současně oznámila hospodářské výsledky za první polovinu roku 2014. Čistý zisk připadající na akcionáře dosáhl 112 milionů EUR, což v meziročním srovnání představuje více než 100% nárůst. Majoritním vlastníkem CPI Property Group je realitní investor Radovan Vítek, který letos v červnu rozšířil skupinu o svou vlajkovou loď Czech Property Investments, jednu z největších českých realitních společností. CPI Property Group spravuje majetek v hodnotě přesahující 4,1 miliardy EUR, sídlo má v Lucembursku a její akcie jsou obchodované na frankfurtské burze.

KANCELÁŘSKÁ BUDOVA METEOR C V PRAŽSKÉM KARLÍNĚ DOSÁHLA GLAJCHY

11. 8. 2014

Fáze C projektu Meteor Centre Office Park dosáhla nejvyššího bodu stavby. „Dokončujeme hrubou stavbu, v současnosti probíhají práce na závěrečných detailech železobetonové konstrukce, na vyzdívkách, izolacích a trasách pro rozvody jednotlivých médií,“ řekl Petr Kulhánek, projektový manažer CPI Group. V následujících třech měsících budou probíhat práce na vnitřních prostorách objektu a jejich technologickém vybavení. Současně se bude pracovat na konstrukcích fasádního a střešního pláště budovy, tak aby byla do začátku zimního období odolná povětrnostním vlivům. Předpokládaným termínem dokončení a kolaudace objektu je leden 2015. První nájemníci se budou moci do nových kanceláří nastěhovat v průběhu února 2015. Investice včetně pořizovací ceny pozemku by se měla pohybovat kolem 287 milionů korun.

CPI GROUP STAVÍ RETAIL PARK V ČÁSLAVI

4. 8. 2014

Více než měsíc probíhá výstavba CPI Retail Parku Čáslav, který tak doplní lokální komerční zónu na Jeníkovské ulici v blízkosti sjezdu z dopravního obchvatu města. Nájemci nově vzniklého retailového parku o rozloze 2.600 m2, jehož otevření je plánované na podzim 2014, budou KiK textil, Sportisimo, dm drogerie markt, K+B Elektro, Wiki a CCC Boty.

VSTUPTE NA HLAVNÍ KORPORÁTNÍ WEB REALITNÍ SKUPINY WWW.CPIPG.COM
INFORMACE PRO INVESTORY, PORTFOLIO V ČESKU, POLSKU A NA SLOVENSKU