QUADRIO JE VÍTĚZEM SOUTĚŽE BEST OF REALTY 2014

6. 11. 2014

Multifunkční komplex Quadrio suverénně dosáhl na vítězství v prestižní soutěži Best of Realty – Nejlepší z realit. Na slavnostním galavečeru jej odborná porota označila za nejlepší v kategorii Nová administrativní centra. „Postavili jsme unikátní projekt, který se v podobné lokalitě a rozsahu již nebude opakovat. Získané ocenění vnímáme jako výraz kvality této stavby,” řekl během slavnostního předávání Igor Klajmon, ředitel developmentu CPI Property Group. Komplex Quadrio vyrostl v centru Prahy nad stanicí metra Národní třída a zahrnuje vedle kancelářských ploch také luxusní byty a nákupní galerii s 66 obchody ve čtyřech patrech. Ta byla návštěvníkům slavnostně otevřena v poslední říjnový den.

OBCHODNÍ CENTRUM QUADRIO PŘIVÍTALO PRVNÍ NÁVŠTĚVNÍKY!

31. 10. 2014

V poslední říjnový den, přesně v jedenáct hodin a jedenáct minut, přivítalo první návštěvníky obchodní centrum Quadrio v Praze na Národní třídě. Slavnostní pásku přestřihli za investora CPI Property Group výkonný ředitel Zdeněk Havelka a ředitel developmentu Igor Klajmon, spolu se starostou městské části Praha 1 Oldřichem Lomeckým. Multifunkční komplex Quadrio s vynikající dopravní i pěší dostupností obohatil centrum pražské metropole o nákupní galerii s 66 obchody ve čtyřech patrech, o luxusní byty i nabídku špičkových kanceláří. „Quadrio díky své poloze v historickém jádru Prahy a přímo nad stanicí metra, technické kvalitě, efektivitě i unikátním panoramatickým výhledům či vlastnímu parkování nemá v centrální Praze konkurenci. Projekt je natolik výjimečný, že část administrativních prostor využijeme pro nové sídlo naší realitní skupiny,“ uvedl Zdeněk Havelka, výkonný ředitel CPI Property Group.

PRVNÍM NÁJEMCEM METEORU C JE CHANNEL CROSSINGS

23. 10. 2014

Prvním nájemcem Meteor Centre Office Parku C v pražském Karlíně se stala jazyková agentura Channel Crossings. „Rosteme, a proto jsme hledali prostory, do nichž se vejdeme bez ztráty komfortního pracovního prostředí. Meteor C umožňuje přistoupit jak ke kancelářským i výukovým prostorám moderním způsobem, “ řekla jednatelka Lenka Doležalová Pavilková. Vedení společnosti na objektu oceňuje především prvotřídní kanceláře se špičkovými technologiemi, variabilní řešení umožňující maximální využitelnost prostor, a také příležitost úspory nákladů. „Těší nás, že z řady zájemců o kanceláře v nové budově Meteoru je právě Channel Crossings naším prvním nájemcem,“ řekla manažerka pronájmu Eva Lovětínská. O projekt Meteor je velký zájem, a to zejména díky jeho skvělému umístění, výborné technické kvalitě a modernímu designu. V neposlední řadě je nespornou výhodou i jeho flexibilita, která společnostem umožňuje pronajmout si přesně tak velkou plochu, jakou potřebují, a tak snížit své náklady na pronájem kanceláří.

« Novější 1 2 3 4 5 6 8 11 14 Starší »
VSTUPTE NA HLAVNÍ KORPORÁTNÍ WEB REALITNÍ SKUPINY WWW.CPIPG.COM
INFORMACE PRO INVESTORY, PORTFOLIO V ČESKU, POLSKU A NA SLOVENSKU