ČESKÁ POJIŠŤOVNA ZŮSTÁVÁ V BUDOVÁCH CPI PROPERTY GROUP

3. 9. 2014

CPI Property Group se domluvila se zástupci České pojišťovny na prodloužení nájemních smluv centrály České pojišťovny ve dvou budovách v Praze na Pankráci. Současně nájem prodlužuje devět poboček v krajských městech. Česká pojišťovna v budovách realitní skupiny CPI Property Group zůstane nejméně do konce roku 2023. „Prodloužením stávajících nájemních smluv s Českou pojišťovnou pokračuje trend prodlužování smluv s velkými nájemci a také ukazuje jejich důvěru v dlouhodobou spolupráci s CPI Property Group. Zároveň bychom rádi touto cestou poděkovali zástupcům České pojišťovny za konstruktivní přístup v průběhu vyjednávání.“ uvedl Pavel Hain – Schmiedberský, vedoucí Asset Managementu CPI Property Group pro kanceláře a logistiku.

GSG GROUP ZMĚNILA NÁZEV NA CPI PROPERTY GROUP A OZNÁMILA ZISK 112 MILIONŮ EUR

2. 9. 2014

Realitní skupina GSG Group změnila název společnosti na CPI Property Group. Rozhodla o tom mimořádná valná hromada. Skupina současně oznámila hospodářské výsledky za první polovinu roku 2014. Čistý zisk připadající na akcionáře dosáhl 112 milionů EUR, což v meziročním srovnání představuje více než 100% nárůst. Majoritním vlastníkem CPI Property Group je realitní investor Radovan Vítek, který letos v červnu rozšířil skupinu o svou vlajkovou loď Czech Property Investments, jednu z největších českých realitních společností. CPI Property Group spravuje majetek v hodnotě přesahující 4,1 miliardy EUR, sídlo má v Lucembursku a její akcie jsou obchodované na frankfurtské burze.

KANCELÁŘSKÁ BUDOVA METEOR C V PRAŽSKÉM KARLÍNĚ DOSÁHLA GLAJCHY

11. 8. 2014

Fáze C projektu Meteor Centre Office Park dosáhla nejvyššího bodu stavby. „Dokončujeme hrubou stavbu, v současnosti probíhají práce na závěrečných detailech železobetonové konstrukce, na vyzdívkách, izolacích a trasách pro rozvody jednotlivých médií,“ řekl Petr Kulhánek, projektový manažer CPI Group. V následujících třech měsících budou probíhat práce na vnitřních prostorách objektu a jejich technologickém vybavení. Současně se bude pracovat na konstrukcích fasádního a střešního pláště budovy, tak aby byla do začátku zimního období odolná povětrnostním vlivům. Předpokládaným termínem dokončení a kolaudace objektu je leden 2015. První nájemníci se budou moci do nových kanceláří nastěhovat v průběhu února 2015. Investice včetně pořizovací ceny pozemku by se měla pohybovat kolem 287 milionů korun.

VSTUPTE NA HLAVNÍ KORPORÁTNÍ WEB REALITNÍ SKUPINY WWW.CPIPG.COM
INFORMACE PRO INVESTORY, PORTFOLIO V ČESKU, POLSKU A NA SLOVENSKU