CPI GROUP STAVÍ RETAIL PARK V ČÁSLAVI

4. 8. 2014

Více než měsíc probíhá výstavba CPI Retail Parku Čáslav, který tak doplní lokální komerční zónu na Jeníkovské ulici v blízkosti sjezdu z dopravního obchvatu města. Nájemci nově vzniklého retailového parku o rozloze 2.600 m2, jehož otevření je plánované na podzim 2014, budou KiK textil, Sportisimo, dm drogerie markt, K+B Elektro, Wiki a CCC Boty.

QUADRIO MÁ SVOU FINÁLNÍ TVÁŘ

24. 6. 2014

Praha 1 se již za několik měsíců dočká otevření nového moderního obchodně-administrativního centra Quadrio. Poté, co stavba budovy na jaře dosáhla nejvyššího bodu 35 metrů nad zemí, se nyní může pochlubit dokončenou fasádou. Opláštění objektu bylo provedeno převážně metodou modulové fasády, kdy jsou celé fasádní bloky vyrobeny a smontovány mimo stavbu, což celý proces výrazně urychluje. „V současné době se hlavní stavební činnost již odehrává uvnitř objektu, kde postupně probíhají práce na realizaci obchodních prostor – především čtyřpodlažní obchodní pasáže a obchodních jednotek pro jednotlivé nájemce i práce v kancelářských prostorech a na dokončování interiérů bytů pro jejich majitele,“ uvedl Petr Beránek, projektový manažer CPI Group. Konečnou podobu brzy získá i nové náměstí, které ve spolupráci s městem změní tvář centra Prahy mezi ulicemi Vladislavova, Charvátova a Národní.

CPI GROUP SE SPOJILA S NĚMECKOU GSG GROUP

23. 6. 2014

Realitní investor Radovan Vítek začlenil CPI Group do německé GSG Group (bývalé Orco Germany), a tím nakročil vstříc další expanzi na evropském nemovitostním trhu. Sjednocená skupina nese název GSG Group a má lucemburskou mateřskou společnost, jejíž akcie se obchodují na burze ve Frankfurtu nad Mohanem. „Naším cílem je dále růst a postupně se stát jedním z nejvýz­namnějších nemovitostních investorů v Evropě, s portfoliem v CEE, Německu i západní Evropě. Pro obě skupiny toto spojení znamená významný krok vpřed a posílení pozice na trhu,“ sdělil Martin Němeček, který se stává CEO skupiny GSG.

VSTUPTE NA HLAVNÍ KORPORÁTNÍ WEB REALITNÍ SKUPINY WWW.CPIPG.COM
INFORMACE PRO INVESTORY, PORTFOLIO V ČESKU, POLSKU A NA SLOVENSKU